Chaty a chalupy - Český ráj

 

Chalupa v Ktové v Českém ráji

 
Chalupa v Ktové v Českém ráji - pohled zvenkuChalupa v Ktové v Českém ráji - kuchyň
Chalupa v Ktové v Českém ráji - kuchyňský koutek v pokojiChalupa v Ktové v Českém ráji - pokojChalupa v Ktové v Českém ráji - pokojChalupa v Ktové v Českém ráji - pokojChalupa v Ktové v Českém ráji - pokojChalupa v Ktové v Českém ráji - pokojChalupa v Ktové v Českém ráji - jídelní koutChalupa v Ktové v Českém ráji - pokojChalupa v Ktové v Českém ráji - pokojChalupa v Ktové v Českém ráji - kuchyňkaChalupa v Ktové v Českém ráji - koupelnaChalupa v Ktové v Českém ráji - společenská místnostChalupa v Ktové v Českém ráji - krbChalupa v Ktové v Českém ráji - společenská místnostChalupa v Ktové v Českém ráji - kulečníkChalupa v Ktové v Českém ráji - zahradaChalupa v Ktové v Českém ráji - venkovní posezeníChalupa v Ktové v Českém ráji - posezeníChalupa v Ktové v Českém ráji - venkovní posezeníChalupa v Ktové v Českém ráji - zahradaChalupa v Ktové v Českém ráji - stodolaChalupa v Ktové v Českém ráji - zahradaChalupa v Ktové v Českém ráji - zahradaChalupa v Ktové v Českém ráji - zahradaChalupa v Ktové v Českém ráji - zahradaChalupa v Ktové v Českém ráji - zahradaChalupa v Ktové v Českém ráji - zahradaChalupa v Ktové v Českém ráji - zahrada
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Chalupa v Ktové v Českém ráji - kód sm17

 

V letní sezoně min. obsazenost objektu 30 lůžek, poté možno poskytnout slevy pro děti. V mimosezoně může být obsazeno a zaplaceno i méně lůžek.

 

dospělí a děti

360 Kč/lůžko/noc

děti do 3 let

zdarma

celý objekt pro max. 40 osob (min. obsazenost 30 osob)

dohoda dle termínu

lůžko a noc při pobytu na 2 – 3 noci (min. 2 noci)

390 Kč/lůžko/noc

stravu lze zajistit pro skupiny

platba na místě

silvestr – min. 30 osob, min. 5 nocí

410 Kč/lůžko/noc

 

Cena při objednání dovážené stravy:
plná penze 180 Kč, polopenze 120 Kč a pouze večeře 75 Kč.
Lze objednávat i čerstvé domácí buchty a dětské porce za poloviční cenu, dovoz sudu piva a kýty nebo kolena na grilování.

 

V letní sezoně (červenec a srpen) pouze týdenní turnusy a pronájem celého objektu. V mimosezoně je možnost kratších pobytů, min. na 2 noci.

 

Na místě se skládá kauce ve výši 2.000 Kč (při silvestrovském pobytu 5.000 Kč), ta bude klientům před odjezdem vrácena, pokud nedojde během pobytu k nějaké škodě na objektu.
Hradí se spotřebovaná elektrická energie, poplatek za psa (50 Kč/den) a rekreační poplatek (20 Kč/osoba/den). Při pronájmu v topném období se hradí vytopení velké společenské místnosti 1.000 Kč/pobyt. Při pronájmu v silvestrovském termínu je v obci zakázáno (dle místní vyhlášky) používaní petard a ohňostrojů.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellness pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellness hotelů.

 

 

Odkazy:

Silvestr v ČR, Vánoce na horách, Volné chaty na Silvestra, Školy v přírodě, Chaty a chalupy na Silvestra, Vánoce na horách na www.ceskevylety.cz, Chaty a chalupy na horách,

Silvestrovské pobyty, Ubytování na horách,

 

Všechna práva stránky Chaty a chalupy Český ráj - Chalupa v Ktové a další chaty a chalupy v ČR vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz